icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Naczynia wyrównawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Naczynia wyrównawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naczynie do CO Cimm ER 18 l

Naczynie do CO Cimm ER 18 l

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naczynie ER 18 L przeponowe wzbiorcze do instalacji CO to praktyczne zabezpieczenie Twojej instalacji grzewczej przed niebezpiecznie wysokim ciśnieniem wodnym. Zbiornik został pokryty łatwym do zauważenia kolorze czerwonym. Szybko go zainstalujesz przy użyciu standardowego przyłącza gwintowego. Naczynie będziesz mógł wykorzystać zarówno w instalacjach grzewczych, jak i chłodniczych, dzięki zastosowanej membranie SRB. Naczynie wykonano z wysokiej jakości blachy, przez co może zachować pierwotny wygląd i właściwości przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Naczynie ER 18 L przeponowe wzbiorcze do instalacji CO, pozwoli dodatkowo zabezpieczyć instalację grzewczą, przed niebezpiecznym przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia wodnego. Naczynie nie sprawi Ci problemów z montażem, poprzez zastosowane przyłącze gwintowe. Pokryta czerwonym proszkowym lakierem zewnętrzna powłoka, ostrzeże przed pochopnym dotknięciem rozgrzanego zbiornika. Produkt został wykonany z wytrzymałej blachy, która jest odporna na wysokie temperatury, dzięki czemu będzie Ci on służyć przez wiele lat. Wykonana z syntetycznego materiału SRB membrana pozwoli Ci na wykorzystywanie zbiornika nie tylko w instalacjach grzewczych, ale także chłodniczych – dzięki czemu przy pomocy naczynia będziesz mógł zarówno ogrzać, jak i schłodzić pomieszczenia.

     Specyfikacja techniczna

     KolorCzerwony
     Pojemność18L
     Kod produktu8033003527467