Zobacz więcej Naczynia wyrównawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Naczynia wyrównawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naczynie wyrównawcze 25 l

Naczynie wyrównawcze 25 l

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naczynie wyrównawcze jest niezbędne podczas korzystania z instalacji centralnego ogrzewania zasilanej z kotła na paliwo stałe. Produkt zabezpiecza instalację przed niekontrolowanym wzrostem ciśnienia w przypadku przegrzania. Naczynie składa się z dwóch komór. Zbiornik został wykonany z wytrzymałej blachy stalowej, dlatego posłuży Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Naczynie wyrównawcze znajduje zastosowanie przy instalacjach centralnego ogrzewania i instalacjach ciepłej wody użytkowej. Zapobiega i zabezpiecza przed nadmiernym wzrostem ciśnienia w układzie c.o. Zostało wykonane ze stalowej blachy, a następnie polakierowane farbą proszkową w kolorze szarym. Dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie ulegnie korozji. Szary kolor zbiornika dobrze komponuje się z pozostałą armaturą łazienkową. Solidne urządzenie pozwala na długoletnią eksploatację. Dzięki zaworowi bezpieczeństwa, naczynie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Warto pamiętać, że powinno ono być montowane w najwyższym punkcie obiegu grzewczego. Montaż zbiornika jest możliwy zarówno w pionie, jak i w poziomie, co zwiększa możliwości aranżacyjne łazienki.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWsporniki i uchwyty do naczyń wyrównawczych
     Pojemność25L
     Kod produktu5901549979473