Zobacz więcej Wycieraczki wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakładka na schody Colora 65 x 24 cm brązowa
Strzałka w prawo

Nakładka na schody Colora 65 x 24 cm brązowa

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakładki na schody to prosty sposób na uzyskanie przytulnej, a zarazem eleganckiej aranżacji oraz zwiększenie bezpieczeństwa podczas użytkowania schodów. Nałożenie ich na stopnie minimalizuje ryzyko potknięcia się bądź poślizgnięcia. Dodatkowo miękkie dywaniki tłumią odgłosy kroków, co zwiększa poziom komfortu w mieszkaniu.

   Cechy i zalety

    Nakładka na schody w kolorze brązowym to element wykończenia aranżacji, który posiada delikatny charakter, dzięki czemu wprowadza do stylizacji przytulny klimat. Służy do ulokowania na stopniach schodów, gdzie z jednej strony minimalizuje ryzyko upadku, z drugiej zaś tłumi odgłosy kroków, dzięki czemu zwiększa poczucie komfortu w domu. Dodatkowo zastosowanie nakładek pozwoli przełamać stonowany wygląd korytarza i przestrzeni schodów. Zaletą produktu jest także jego wykonanie – zwarta struktura włókien zapobiega wnikaniu brudu do wewnątrz, dzięki czemu nakładkę można bardzo łatwo doczyścić ze wszystkich zanieczyszczeń – wystarczy użyć w tym celu odkurzacza. Nakładki tego rodzaju sprawdzą się zwłaszcza w rustykalnych oraz tradycyjnych aranżacjach.

    • Zabezpieczenie przed zarysowaniem
    • Funkcja antypoślizgowa
    • Trwała

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)24cm
    Długość (cm)65cm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5907736242740