Zobacz więcej Naklejki ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Naklejki ścienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naklejka Hipopotam i lew

Naklejka Hipopotam i lew

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naklejka Hipopotam i lew wykonane zostały z miękkiej pianki EVA, dzięki czemu są niezwykle miłe w dotyku i bezpieczne dla Twojego dziecka. Element dekoracyjny możesz zastosować zarówno w przestrzeni domowej, jak i w klubach dziecięcych, świetlicach oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Zwierzęcy motyw z pewnością przypadnie do gustu dzieciom.

   Cechy i zalety

    Kolorowe ściany pomalowane na jednolity kolor mogą Twoim pociechom wydawać się nudne. Naklejka Hipopotam i lew przyklejona nad łóżkiem lub biurkiem przystroi wnętrze. Dzięki temu przestrzeń będzie spersonalizowana, a do naklejek z łatwością dopasujesz inne akcesoria. Zwierzęce motywy są niezwykle popularne podczas aranżowania pokoi dziecięcych. Naklejka została wykonana z miękkiej pianki. Hipopotam ma wymiary 21,5 x 24 cm, a naklejka lew 21,8 x 25,5 cm. Na naszej stronie przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór naklejek ściennych. Szeroka gama kolorowych dekoracji ściennych wykonanych z miękkiej, bezpiecznej i nietoksycznej pianki z pewnością przypadnie Tobie i Twoim pociechom do gustu. Doskonale nadają się zarówno do dekoracji pokoju dziecięcego, jak i kącika zabaw.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałEVA
     Kod produktu5902891852124