Zobacz więcej Naklejki ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Naklejki ścienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naklejka Samolot i lokomotywa

Naklejka Samolot i lokomotywa

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naklejka Samolot i lokomotywa doskonale sprawdzą się w pokoju dziecięcym. Urozmaicą wygląd całej aranżacji oraz pozwolą na spersonalizowanie całej przestrzeni i np. podkreślenie pasji oraz zainteresowań Twojego dziecka. Naklejka została wykonana z miękkiej pianki, która jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Wielokolorowy element przyozdobi ścianę nad łóżkiem lub biurkiem.

   Cechy i zalety

    Naklejka samolot i lokomotywa jest elementem dekoracyjnym, który wzbogaci wystrój wnętrza. Doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie organizowane są kinderbale lub zajęcia dla dzieci. Dekoracyjne naklejki sprawią, że pomieszczenie będzie prezentowało się niezwykle przytulnie i oryginalnie. Produkt został wykonany z miękkiej pianki, która jest w pełni bezpieczna dla zdrowia dzieci. Naklejka w kształcie samolotu i lokomotywy do gustu przypadnie zwłaszcza młodym miłośnikom pojazdów. Samolot zawieszony nad łóżkiem dziecka z pewnością wywoła bezcenny uśmiech na jego twarzy. Spoglądanie na lokomotywę będzie pretekstem do rozmów o podróżach. Zachęcamy Cię do zapoznania się z dostępnym na naszej stronie produktami. Szeroka gama kolorowych dekoracji ściennych pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałEVA
     Kod produktu5902891852018