Zobacz więcej Naklejki ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Naklejki ścienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naklejka ścienna 3D motyle 1

Naklejka ścienna 3D motyle 1

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naklejka ścienna przeznaczona jest do dekorowania pomieszczeń mieszkalnych, choć równie dobrze sprawdzi się w radosnych wnętrzach lokali usługowych, na przykład w kawiarniach czy hotelach. Produkt przedstawiający motyle pasuje także do pokojów dziecięcych. W naszej ofercie znajdziesz również naklejki w innych wzorach i kształtach i dopasujesz je do własnych potrzeb.

   Cechy i zalety

    Naklejka ścienna jest dekoracją wnętrz, która doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki niej możesz bowiem ożywić wystrój swoich pomieszczeń i wprowadzić do nich magiczną atmosferę. Naklejki w kształcie motyli będą odpowiednim dodatkiem do radosnego salonu, ale znajdą także zastosowanie podczas aranżowania pokojów dziecięcych. Dzięki znajdującej się po wewnętrznej stronie warstwie samoprzylepnej, aplikacja naklejek na ścianach jest wyjątkowo prosta. Wystarczy odbezpieczyć klej i umieścić ozdobę w pożądanym miejscu. Do wykonania produktu wykorzystano folię, a zatem produkt wyróżnia się wysoką trwałością i zachowuje swoje walory dekoracyjne na dłużej. Dostępne są również naklejki w innych wzorach – znajdziesz je w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     KolorWielokolorowy
     MateriałFolia
     WzórMotyle
     Kod produktu5901885711102