Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka motylkowa M10 stal ocynkowana

Nakrętka motylkowa M10 stal ocynkowana

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrętki motylkowe przydają się w czasie wykonywania konstrukcji budowlanych lub naprawiania maszyn – umożliwiają łączenie rozmaitych elementów. Powstały ze stali nierdzewnej, wobec czego cechują się odpornością na szkodliwe działanie czynników zarówno mechanicznych, jak też atmosferycznych. Zamocujesz je z łatwością bez konieczności stosowania narzędzi.

   Cechy i zalety

    Nakrętki motylkowe stosowane są zarówno w czasie prac remontowych, jak też warsztatowych, ponieważ umożliwiają łączenie rozmaitych elementów. Możesz wykorzystać je podczas naprawiania maszyn lub wznoszenia budowlanych konstrukcji, więc z powodzeniem dostosujesz je do własnych potrzeb. Powstały ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – zamocowana za ich pomocą instalacja na długo zachowa nienaganny kształt. Materiał ten został ocynkowany, więc produkt nie ulega również szkodliwemu działaniu wilgoci – z powodzeniem możesz wykorzystać go na świeżym powietrzu. Montaż nakrętek nie wymaga zastosowania narzędzi, co umożliwia błyskawiczne łączenie różnych części. Proponujemy też inne akcesoria przydatne w czasie tworzenia różnych konstrukcji, więc z powodzeniem wybierzesz produkt, który najlepiej sprawdzi się w czasie wykonywania zaplanowanych prac.

    • Zabezpieczony przed korozją przez ochronną warstwę cynku
    • Wysokiej jakości gwint
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602241461