Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka motylkowa M5 1 szt.
Strzałka w prawo

Nakrętka motylkowa M5 1 szt.

1,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrętki motylkowe służą do trwałego połączenia dwóch lub więcej elementów różnego przeznaczenia. Produkty mogą być stosowane zarówno w budownictwie, jak i przez mechaników. Konstrukcja nakrętek umożliwia ich stosowanie bez konieczności sięgania po specjalistyczne narzędzia, co pozwala skrócić czas potrzebny na wykonanie niezbędnych prac.

   Cechy i zalety

    Nakrętki motylkowe są przeznaczone do tworzenia mocnych połączeń śrubowych pomiędzy dwoma lub więcej elementami. Produkty zostały wykonane z ocynkowanej stali, która pozostaje odporna nie tylko na uszkodzenia, ale również na korozję, co umożliwia stosowanie przedmiotów z niej wykonanych również na elementach ulokowanych na zewnątrz budynku. Nakrętki odznaczają się uniwersalnością zastosowania, dzięki czemu mogą być używane zarówno do wznoszenia konstrukcji budowlanych, jak i przy tworzeniu lub remoncie maszyn różnego typu. Produkty zostały wyposażone w wygodne w użyciu skrzydełka, dzięki czemu proces ich montażu przebiega szybko i nie wymaga używania specjalistycznych narzędzi, co pozwala na oszczędność czasu podczas pracy.

    • Zabezpieczona przed korozją przez ochronną warstwę cynku
    • Wysokiej jakości gwint
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    NormaDIN 315
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602241485