icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka sześciokątna mosiężna DIN 934 M3 1 szt.

Nakrętka sześciokątna mosiężna DIN 934 M3 1 szt.

0,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wykonana z mosiądzu nakrętka to element połączenia, który stosowany jest podczas budowania i wykańczania domu. Produkt jest łatwy w montażu i odporny na korodowanie, dzięki czemu może być stosowany na zewnątrz w miejscach narażonych na szkodliwe działania czynników atmosferycznych. Możesz go użyć do skręcania huśtawki dla swojego dziecka lub do montażu ogrodzenia.

  Cechy i zalety

  Sześciokątna nakrętka to element połączenia śrubowego, który jest wykorzystywany do wzmacniania połączeń gwintowych. Nakrętka została wykonana z mosiądzu, który zapewnia ochronę przed korozją, dzięki czemu produkt może być stosowany w miejscach narażonych na kontakt z wodą. Element ma uniwersalne zastosowanie i może być wykorzystany do tworzenia konstrukcji w budownictwie i przemyśle mechanicznym. Możesz go użyć do skręcania metalowych szafek w piwnicy oraz do mocowania ogrodzenia przed swoim domem. Nakrętka jest łatwa w montażu i zapewnia niezawodne mocowanie – elementy, do których zdecydujesz się zastosować złącze będą stabilnie ze sobą połączone. W ofercie są dostępne produkty w różnych rozmiarach, co ułatwia dobór elementu dopasowanego do zastosowania.

  • Wysoka odporność na korozję
  • Wykonana z dobrej jakości stopu mosiądzu
  • Gwint dobrej jakości

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaszt.
  NormaDIN 934
  MateriałMosiądz
  Kod produktu3663602241775