Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka sześciokątna nierdzewna DIN 934 M5 1 szt.

Nakrętka sześciokątna nierdzewna DIN 934 M5 1 szt.

0,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrętka sześciokątna używana jest w połączeniach śrubowych, które mają gwint zewnętrzny. W celu zabezpieczenia złącza przed luzowaniem się możesz ją uzupełnić o podkładkę. Nakrętka jest wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzuje się wytrzymałością na działanie czynników pogodowych. Obsłużysz ją kluczem płaskim lub nasadkowym.

   Cechy i zalety

    Nakrętka to element stosowany razem ze śrubami o gwincie metrycznym, które służą do łączenia dwóch lub więcej części. Posiada łeb umożliwiający jej przykręcenie za pomocą klucza płaskiego lub nasadowego. Nakrętki z łbem sześciokątnym są często stosowanym typem złączy w budownictwie i przemyśle maszynowym – są łatwe do obsługiwania i zapewniają stabilność budowanym konstrukcjom. Stal nierdzewna, z której wykonano element, jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i odporna na korozję, dzięki czemu złącza nie trzeba wymieniać przez długi czas. Za jej pomocą zamocujesz śrubę podczas naprawy auta lub składania metalowych regałów w garażu. Nakrętka jest oferowana w wielu rozmiarach do wyboru, dzięki czemu łatwo ją dopasujesz do potrzeb.

    • Wysoka odporność na korozję
    • Dobra wytrzymałość na zerwanie
    • Gwint dobrej jakości

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    NormaDIN 934
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602241249