LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka sześciokątna nierdzewna DIN 934 M6 1 szt.

Nakrętka sześciokątna nierdzewna DIN 934 M6 1 szt.

0,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrętka sześciokątna to rodzaj złącza, które jest używane w naprawach mechanicznych i budownictwie – uzupełnia śrubę z gwintem zewnętrznym. Nakrętka została wykonana ze stali, którą poddano cynkowaniu – to sprawiło, że jest wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych i nie koroduje pod wpływem wilgotnego powietrza. Element dostępny jest w wielu rozmiarach do wyboru.

   Cechy i zalety

    Nakrętka sześciokątna znajduje zastosowanie w połączeniach gwintowanych zewnętrznych – uzupełnia śrubę metryczną. Została wykonana ze stali pokrytej cynkiem, dzięki czemu można ją stosować w miejscach narażonych na działanie czynników atmosferycznych, takich jak opady deszczu czy niskie lub wysokie temperatury – nie pęka i nie odkształca się pod ich wpływem. Wykorzystując ją, możesz dodatkowo użyć podkładek kompensujących drgania, które sprawią, że element nie odkręci się i połączenie zachowa stabilność. Produkt znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle mechanicznym i podczas napraw motoryzacyjnych. W ofercie dostępne są także pasujące do niej śruby, dzięki czemu możesz łatwo skompletować potrzebne złącze.

    • Wysoka odporność na korozję
    • Dobra wytrzymałość na zerwanie
    • Gwint dobrej jakości

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    NormaDIN 934
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602241263