Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka sześciokątna nierdzewna DIN 934 M8 1 szt.

Nakrętka sześciokątna nierdzewna DIN 934 M8 1 szt.

1,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrętki sześciokątne stosowane są w budownictwie i przemyśle mechanicznym do budowania konstrukcji z drewna i metalu. Uzupełniają śruby o gwincie zewnętrznym – w celu zwiększenia bezpieczeństwa złącza możesz użyć między nakrętką a łączonym materiałem dodatkowych podkładek. Produkt jest odporny na rdzewienie, ponieważ stal, z które został wykonany, jest ocynkowana.

   Cechy i zalety

    Sześciokątna nakrętka to element przeznaczony do połączeń gwintowych zewnętrznych. Razem z odpowiednią podkładką i śrubą możesz użyć jej także w konstrukcjach, które są narażone na wstrząsy lub wibracje. Sześciokątna nakrętka ma uniwersalne zastosowanie, co oznacza, że jest używana zarówno w przemyśle mechanicznym, jak i budownictwie. Ponieważ jest łatwa w obsłudze, możesz ją zastosować także w swoim domu lub garażu – dokręcisz ją kluczem płaskim lub nasadowym. Jest wykonana z antykorozyjnej stali, dzięki czemu nie rdzewieje od czynników atmosferycznych. Dobrze trzyma się gwintu metrycznego śrub, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Jest dostępna w wielu rozmiarach, dzięki czemu łatwo dobierzesz produkt dopasowany do potrzeb.

    • Wysoka odporność na korozję
    • Dobra wytrzymałość na zerwanie
    • Gwint dobrej jakości

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    NormaDIN 934
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602241287