Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka sześciokątna samohamowana DIN 985 M8 1 szt.

Nakrętka sześciokątna samohamowana DIN 985 M8 1 szt.

0,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Samohamująca nakrętka jest wykorzystywana do budowania i napraw konstrukcji narażonych na działanie drgań i wibracji. Produkt jest łatwy w montażu i odporny na szkodliwe działanie wody, dzięki czemu nie koroduje. Nakrętka nasunięta na gwint, sprawia, że połączenie nie luzuje się i zapewnia stabilność. Produkt można wykorzystać w budownictwie i przemyśle mechanicznym.

   Cechy i zalety

    Samohamująca nakrętka to uniwersalny produkt wykorzystywany w branży budowlanej i mechanicznej. Element połączenia śrubowego przeznaczony jest w szczególności do gwintów narażonych na wstrząsy i wibracje. Można go wykorzystać w różnego typu konstrukcjach narażonych na drgania lub w maszynach przemysłowych. Idealnie się także nada do samochodów. Kiedy korzystasz ze zwykłych nakrętek, siła pochodząca z wibracji przenoszona jest w jednym kierunku gwintu, co sprawia, że nakrętka się luzuje, odkręca, a następnie spada z trzonu śruby. Inaczej w przypadku śrub samohamujących, w których siła rozprowadzana jest po całej powierzchni gwintu. W ofercie produkt dostępny jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu będziesz mógł dobrać komplet dopasowany do potrzeb.

    • Wysokiej jakości wkładka zabezpieczająca przed wykręceniem
    • Brak potrzeby stosowania podkładki ułatwia montaż
    • Zabezpieczona przed korozją przez ochronna warstwę cynku

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    NormaDIN 985
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602243007