Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętki sześciokątne klasa 8,8 M4 30 szt.

Nakrętki sześciokątne klasa 8,8 M4 30 szt.

9,28
/ opak.
0,31
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrętka 6-kątna to element uzupełniający połączenia gwintowe o zewnętrznym umiejscowieniu gwintu. Nakrętkę możesz obsłużyć kluczem nasadowym lub płaskim – można ją stosować wielokrotnie, co oznacza, że możliwe jest jej odkręcenie i ponowne zamocowanie w razie konieczności. Została odlana ze stali, jest więc wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne

   Cechy i zalety

    Nakrętka sześciokątna to element złączny stosowany ze śrubami z gwintem zewnętrznym. Nakrętka odpowiednio nałożona na trzon śruby sprawi, że konstrukcja pozostanie stabilna przez długi czas. Produkt jest łatwy do montażu – sprawnie dokręcisz go kluczem płaskim lub nasadkowym. Nakrętka może być też łatwo nim usunięta w razie konieczności. Mocna stal zapewnia ochronę przed pękaniem. Wyrób ma zastosowanie ogólne – możesz go wykorzystać na przykład do montażu konstrukcji stalowych lub do mocowania relingów do ściany. W ofercie znajdują się nakrętki w wielu rozmiarach, dzięki czemu będziesz mógł dobrać produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. Asortyment zawiera również śruby z gwintem dopasowanym do wielkości elementów.

    • Klasa 8.8

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNakrętka
    Liczba sztuk w opakowaniu30
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaKoelner
    Średnica produktu4mm
    NormaKlasa 8,8
    MateriałStal
    Kod produktu5906675158334