Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętki sześciokątne klasa 8,8 M6 20 szt.

Nakrętki sześciokątne klasa 8,8 M6 20 szt.

9,28
/ opak.
0,46
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrętka 6-kątna to produkt, który zastosujesz w budownictwie i mechanice do łączenia elementów z drewna i metalu. Uzupełnia śruby o gwincie zewnętrznym. Produkt został wykonany ze stali, która jest wytrzymała na ścieranie i deformację pod wpływem odkręcania i zakręcania nakrętek. Element jest dostępny w całej palecie rozmiarów.

   Cechy i zalety

    Nakrętka sześciokątna to część o uniwersalnym zastosowaniu podczas konstruowania maszyn i budowania elementów z drewna i metalu. Używa się jej ze śrubami o zewnętrznym gwincie. Możesz ją wykorzystać w swoim domu, na przykład do tworzenia mocowań dla relingów, półek ściennych i płyt drewnianych. Została wyprodukowana ze stali, jest więc odporna na pękanie, ścieranie gwintu i inne uszkodzenia mechaniczne. W celu wzmocnienia połączenia możesz zastosować także nakrętki o odpowiednim rozmiarze, które sprawią, że nie będzie się samoczynnie odkręcać. Element złączenia śrubowego jest łatwy w montażu – przykręcisz go i odkręcisz kluczem nasadowym lub płaskim. Dostępny jest w wielu rozmiarach dopasowanych do śrub metrycznych.

    • Klasa 8.8

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNakrętka
    Liczba sztuk w opakowaniu20
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaKoelner
    Średnica produktu6mm
    NormaKlasa 8,8
    MateriałStal
    Kod produktu5906675158372