Zobacz więcej Płytki gipsowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Płytki gipsowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik dekoracyjny Botin cegła 0,75 mb

Narożnik dekoracyjny Botin cegła 0,75 mb

113,31
/ m
84,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Narożnik to płytka ścienna, którą zastosujesz w celu dekoracyjnego wykończenia powierzchni w Twoim domu. Produkt swoim wzornictwem przypomina cegłę, dlatego dzięki niemu urządzane przez Ciebie pomieszczenie nabierze rustykalnego charakteru, przez co stanie się przytulne i atrakcyjne. Biała barwa płytki będzie uniwersalnym uzupełnieniem każdego wnętrza.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie prezentowanej tu płytki narożnikowej to znakomity sposób na eleganckie wykończenie powierzchni w Twoim domu. Jej montaż sprawi, że nadasz urządzanym pomieszczeniom rustykalny charakter, ponieważ płytka swoim wzornictwem przypomina cegłę. Takie elementy dekoracyjne z pewnością sprawią, że Twoje mieszkanie będzie jeszcze przytulniejsze oraz, że zapanuje w nim atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi. Kolejną zaletą oferowanego tu narożnika jest jego uniwersalna biała barwa. Taki element wykończeniowy możesz dowolnie zestawić z różnymi barwami wykorzystanymi w aranżacji wnętrza, dzięki czemu uzyskasz spójną i pasującą do siebie stylizację. W naszej ofercie znajdziesz również inne atrakcyjne płytki tego typu.

    • Szybki montaż
    • Nie wymaga fugowania
    • Łatwy w obróbce
    • Ilość mb w opakowaniu: 0.75 mb

    Specyfikacja techniczna

    SeriaBotin
    Długość produktu350mm
    Szerokość produktu275mm
    Grubość produktu25mm
    Waga produktu4kg
    KolorBiały
    MateriałGips
    Obszar zastosowaniaWewnątrz
    Kod produktu5902406630087