Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik lufcik 70 mm końce zaokrąglone ocynkowany

Narożnik lufcik 70 mm końce zaokrąglone ocynkowany

2,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Narożnik to część okucia okiennego, które wykorzystasz podczas stabilnego montowania lufcików. Produkt został wykonany z ocynkowanej stali, dzięki czemu jest odporny na czynniki atmosferyczne. Posiada zaokrąglone końce, co ułatwia dopasowanie go do modelu lufcika. Wykonano go ze stali odpornej na działanie czynników pogodowych.

   Cechy i zalety

    Narożnik jest rodzajem okucia okiennego, które przeznaczone jest do lufcików. Wzmacnia konstrukcję ram lub skrzydeł okiennych na ich narożach, które są dzięki niemu bardziej odporne na niszczenie i uszkodzenia mechaniczne. Narożnik został wykonany ze stali, która jest wytrzymała na zużycie pod wpływem wilgotnego powietrza lub skrajnych temperatur powietrza. Posiada otwory, przez które przechodzą śruby lub gwoździe – oznacza to, że nie trzeba w nim wiercić dodatkowych miejsc na wkręty. Płytka jest mocna i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Dostępna jest także w wersji z prostokątnymi końcami, co ułatwia dopasowanie jest do potrzeb aranżacyjnych okna. W ofercie znajdziesz też inne łączniki, narożniki i kątowniki, które wykorzystasz do łączenia i okuwania drewna.

    • Trwałe połączenie
    • Prosty montaż
    • Odporny na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPłyta kątowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5906074360574