Zobacz więcej Narożniki do garderoby Shopline

Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik Shop Line Q12 40 x 40 mm 90 stopni stal nierdzewna
Strzałka w prawo

Narożnik Shop Line Q12 40 x 40 mm 90 stopni stal nierdzewna

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany tutaj narożnik marki Shop Line jest przeznaczony do systemu balustrad do samodzielnego montażu. Produkt służy do zamontowania między dwoma drążkami, kiedy poręcz zmienia kierunek o 90 stopni. Dzięki narożnikowi w elegancki sposób zmienisz kierunek balustrady, na przykład na schodach. Produkt cechuje się prostym montażem, który wykonasz w kilka chwil.

   Cechy i zalety

    Narożnik został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałe zabrudzenia. Dzięki swojej gładkiej powierzchni produkt jest łatwy w utrzymaniu w czystości, do czego będzie Ci potrzebna jedynie wilgotna ściereczka. Narożnik ma kolor inox, metaliczną barwę dobrze sprawdzającą się w każdym pomieszczeniu. Możesz go zastosować w momencie, w którym montowana przez Ciebie balustrada zmienia kierunek o 90 stopni – na przykład przy skręcie na schodach. Narożnik pochodzi z serii produktów marki Shop Line, które znajdziesz w naszym sklepie. Dzięki nim możesz samodzielnie i sprawnie stworzyć balustradę, która będzie zabezpieczała klientów Twojego sklepu, ale również domowników w Twoim domu.

    • Łatwy montaż
    • Stal nierdzewna
    • Narożnik 90 stopni
    • Fi 12

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal nierdzewna
    KolorInox
    Średnica produktu12mm
    Wymagany montażWymagany montaż
    Przeznaczeniebalustrady
    Kod produktu5904378591977