Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik wąski 12 x 40 x 40 mm ocynk żółty

Narożnik wąski 12 x 40 x 40 mm ocynk żółty

1,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Narożnik wąski jest elementem łączącym ze sobą drewniane części. Wykorzystasz go na przykład do mocowania desek czy listew pod kątem prostym. Został odlany ze stali, którą dla celów ochronno-dekoracyjnych wzmocniono cynkiem i wybarwiono na żółty kolor. Dostępny jest też w innych rozmiarach i barwach, więc łatwo dopasujesz właściwy do swoich potrzeb.

   Cechy i zalety

    Wąski narożnik to perforowana płytka o kształcie kąta prostego, która służy do łączenia elementów drewnianych. Jest szeroko używana w meblarstwie, stolarstwie i ciesielstwie. Posiada fabrycznie wykonane otwory, więc nie musisz tracić czasu na wiercenie w niej. Łącznik możesz wykorzystać się do łączenia dwóch listew, płyt lub desek. Razem z nim stosuje się przeważnie śruby z podkładkami lub gwoździe do drewna. Otwory w łączonych komponentach możesz wykonać po przyłożeniu narożnika przez znajdujące się w nim otwory - aby w tym czasie się nie przemieszczał, możesz go wstępnie ustabilizować kilkoma gwoździami. Narożnik został odlany ze stali ocynkowanej i wykończonej na kolor żółty, dzięki czemu stanowi wytrzymałe i eleganckie okucie mebli.

    • Trwałe połączenie
    • Prosty montaż
    • Odporny na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuWspornik narożny
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorŻółty
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5907484581795