Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik wąski 17 x 100 x 100 mm ocynk żółty

Narożnik wąski 17 x 100 x 100 mm ocynk żółty

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Narożnik to produkt, który wykorzystasz do łączenia drewnianych elementów – przydaje się na przykład podczas konstruowania szalunków lub mebli. Został wykonany ze stali ocynkowanej w kolorze żółtym, dzięki czemu cechuje się nie tylko wytrzymałością na uszkodzenia, ale także dekoracyjnością. Jest dostępny w różnych rozmiarach do wyboru.

   Cechy i zalety

    Wąski narożnik to okucie ciesielskie, które wykorzystywane jest podczas łączenia drewnianych elementów. Płytki możesz też użyć jako wykończenia naroży desek i płyt wykonanych z drewna i drewnopodobnych materiałów, na przykład MDF. Produkt przykręcany jest do powierzchni za pomocą wkrętów i śrub z podkładkami – posiada przeznaczone do tego celu gotowe otwory. Dzięki temu nie musisz dodatkowo wiercić w metalu. Produkt został wykonany z mocnej stali, którą ocynkowano, co podniosło jego właściwości antykorozyjne. Wykończenie w kolorze żółtym sprawia, że elementu w domu można użyć w miejscach widocznych, ponieważ jest bardzo dekoracyjny. Narożnik dostępny jest w wielu rozmiarach do wyboru, co ułatwia dopasowanie go do wymiarów wykonywanych konstrukcji.

    • Trwałe połączenie
    • Prosty montaż
    • Odporny na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuWspornik narożny
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorŻółty
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5906074360505