LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik wąski 17 x 120 x 120 mm ocynk żółty

Narożnik wąski 17 x 120 x 120 mm ocynk żółty

6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Narożnik jest częścią stosowaną w stolarstwie i meblarstwie do łączenia drewnianych elementów, takich jak listwy, deski, płyty. Został wykonany ze stali ocynkowanej i ma kolor żółty, co sprawia, że prezentuje się estetycznie i zapewnia długotrwałą wytrzymałość na uszkodzenia. Nasza oferta obejmuje też łączniki w wielu rozmiarach do wyboru.

   Cechy i zalety

    Wąski narożnik to element do łączenia elementów drewnianych. Wzmacnia połączenia na narożach płyt i desek. Produkt został wykonany ze stali ocynkowanej, dzięki czemu jest odporny na działanie wilgoci zawartej powietrzu. Może być używany do mocowania oraz łączenia elementów konstrukcyjnych podczas budowania dachów, antresoli, schodów. Posiada otwory, w których umieszcza się śruby lub gwoździe, dzięki czemu nie musisz używać dodatkowo wiertarki do metalu. Wykończenie w kolorze żółtym jest dekoracyjne, więc narożnik wykorzystasz także do łączenia mebli. W ofercie znajdziesz narożniki w wielu rozmiarach do wyboru, dzięki czemu łatwo znajdziesz produkt dopasowany do potrzeb wykonywanej przez Ciebie pracy. Asortyment produktów obejmuje też łączniki i kątowniki ciesielskie.

    • Trwałe połączenie
    • Prosty montaż
    • Odporny na korozję

    Specyfikacja techniczna

    KolorŻółty
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5907484583614