icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik wewnętrzny Ocean 100 mm grafitowy

Narożnik wewnętrzny Ocean 100 mm grafitowy

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Narożnik wewnętrzny zamocujesz do rynien w miejscu naroży. Element usprawni działanie całego systemu. Konstrukcja w kolorze grafitowym świetnie podkreśli nowoczesną elewację, jak i klasycznie wykończoną fasadę budynku. Produkt został wykonany z wytrzymałego polichlorku winylu, co wpłynie na długotrwałą i bezawaryjną pracę.

  Cechy i zalety

  Narożnik wewnętrzny stanowi część składową systemu rynnowego. Ten przymocowany do obiektów użyteczności publicznej, większych magazynów czy domów jednorodzinnych będzie zbierał wodę i odprowadzał ją do kanalizacji. W ten sposób fasada budynków nie zostanie zniszczona przez wilgoć. Produkt jest przeznaczony do zamontowania w narożach – połączy rynny pod kątem prostym. Dzięki kompatybilności wszystkich elementów składowych, nie będziesz miał problemu z jego zamocowaniem. Wykorzystanie PCV, czyli materiału odpornego na czynniki atmosferyczne przedłuża żywotność systemu i wpływa na jego bezawaryjną pracę. Produkt w kolorze grafitowym jest uniwersalny, dlatego bez problemu dopasujesz go do koloru wykończenia elewacji.

  • Łatwość montażu
  • Trwałość koloru
  • Szczelność systemu
  • Estetyka wykonania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica produktu100mm
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5902241615379