Zobacz więcej Narożniki wewnętrzne do listew

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik wewnętrzny PCV LDO sezam 2 szt.
Strzałka w prawo

Narożnik wewnętrzny PCV LDO sezam 2 szt.

7,98
/ kpl.
3,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Narożnik wewnętrzny PCV LDO sezam w kolorze beżowym służy do efektownego maskowania połączeń listew w narożach pomieszczeń. Jest odporny na działanie szkodliwych promieni UV, nie traci kolorów, a także cechuje go wodo- i plamoodporność. Narożnik skutecznie zamaskuje również zakończenia listew przy futrynach oraz w przejściach między pomieszczeniami. Prezentowany produkt jest łatwy w samodzielnym montażu.

   Cechy i zalety

    Narożnik wewnętrzny PCV LDO sezam 2 szt. w eleganckim beżowym kolorze stanowi niezwykle estetyczne połączenie listew w narożach pomieszczeń Twojego mieszkania. Jest konieczny do wykończenia każdego typu podłogi. Stanowi funkcjonalny dodatek do listew w kolorze efektownego beżu. Prezentowany produkt idealnie maskuje łączenia listew, wykorzystasz go również jako zakończenie listew przy futrynach oraz w przejściach pomiędzy pomieszczeniami. Produkt należy do serii LDO i jest dostępny także w innych wariantach kolorystycznych. Narożnik wewnętrzny PCV LDO sezam jest bardzo łatwy w montażu. Materiał PCV gwarantuje wytrzymałość produktu na pęknięcia oraz zarysowania. Prezentowany element jest wysokiej jakości oraz można go nabyć w atrakcyjnej cenie.

    • Łatwy montaż
    • Doskonałe wykończenie pomieszczenia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaCezar
    Grubość produktu25.5mm
    Szerokość produktu25.5mm
    Wysokość produktu40mm
    SeriaLDO
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    KolorSezam
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5907684633065