Zobacz więcej Materiały izolacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Materiały izolacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik wewnętrzny uszczelniający Sopro EDE 019

Narożnik wewnętrzny uszczelniający Sopro EDE 019

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Element przeznaczony jest do zamocowania na narożach na styku ścian i podłóg – zabezpiecza konstrukcje przed szkodliwym działaniem wilgoci, zapewniając im nienaganny stan na długi czas. Wykonany został z elastomeru zatopionego we flizelinie, więc cechuje się znakomitą żywotnością. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne części do wykańczania ścian i podłóg.

   Cechy i zalety

    Element wykorzystywany jest podczas prac wykończeniowych – zamocowany na narożach na styku ścian i podłóg zabezpieczy całość przed szkodliwym działaniem wilgoci, wydłużając żywotność całej konstrukcji. Z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb, ponieważ nadaje się do zastosowania zarówno przy okładzinach ceramicznych, jak też kamiennych. Przedmiot wyprodukowany został z elastomeru zatopionego we flizelinie, wobec czego charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, co jest ważne w przypadku części stosowanych na tarasach lub balkonach. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne akcesoria przydatne podczas wykańczania ścian i podłóg, wobec czego w łatwy sposób skompletujesz produkty, które najlepiej sprawdzą się podczas zaplanowanych prac.

    • Elastyczna strefa środkowa
    • Odporny na działanie alkaliów
    • Odporny na zmienne warunki atmosferyczne
    • Z elastyczną strefą środkową, optymalna przyczepność, odporna na działanie alkaliów, wody i warunków atmosferycznych

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu200mm
    Szerokość produktu200mm
    MateriałElastomer i polar
    Kod produktu4005734019010