icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik zewnętrzny Ocean 75 mm grafitowy

Narożnik zewnętrzny Ocean 75 mm grafitowy

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Narożnik zewnętrzny sprawdzi się podczas konstruowania lub modernizacji systemu rynnowego. Dzięki niemu woda z pokrycia dachowego będzie odprowadzana. Ponadto system chroni elewację budynków przed wnikaniem wilgoci, dzięki czemu zachowają ładny wygląd na lata. Grafitowy odcień z łatwością wkomponuje się w różne elewacje.

  Cechy i zalety

  Za pomocą narożnika zewnętrznego połączysz rynny w narożach, nadając konstrukcji praktyczny charakter. Dzięki temu woda opadowa z naroży będzie transportowana przez rurę spustową do leja i kanalizacji. Sprawnie działający system rynnowy to swego rodzaju zabezpieczenie elewacji przed wpływem wilgoci oraz pokrycia dachowego przez zniszczeniem. Element występuje w kilku rozmiarach, dlatego dopasujesz go do bardziej domowego lub przemysłowego systemu. Ten element świetnie sprawdzi się jako część systemu przy małych budynkach, garażach czy też wiatach. Zastosowanie w procesie produkcji lekkiego, ale mocnego tworzywa sztucznego znakomicie przekłada się na trwałość całości. Materiał jest odporny na niekorzystne działanie czynników pogodowych, dlatego świetnie sprawdzi się jako system zewnętrzny.

  • Łatwość montażu
  • Trwałość koloru
  • Szczelność systemu
  • Estetyka wykonania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica produktu75mm
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5902241615201