icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zakończenia do listwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo

Zakończenia do listwy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożniki półmat 10/8 cm białe 2 szt.
Strzałka w prawo

Narożniki półmat 10/8 cm białe 2 szt.

26,98
/ opak.
13,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Narożnik to doskonały sposób na funkcjonalne oraz estetyczne wykończenie podłogi we wnętrzu Twojego domu. Świetnie sprawdzi się przy maskowaniu szczeliny pomiędzy posadzką, a ścianą, doskonale zabezpieczając elewację przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami oraz zabrudzeniami. W ofercie znajdziesz produkt w kolorze białym oraz w innych wariantach.

  Cechy i zalety

  Dzięki narożnikowi wykończysz podłogę w praktyczny oraz atrakcyjny sposób. Świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju wnętrzach w Twoim gospodarstwie domowym. Z powodzeniem można go stosować przy maskowaniu miejsc, które wyglądają nieestetycznie, takich jak łączenie dwóch różnych powierzchni: posadzki oraz ściany. Produkt doskonale zabezpieczy przestrzeń przed wnikaniem w nią wody, kurzu oraz brudu. Do jego przymocowania wystarczy użyć praktycznych klamer montażowych lub kleju. Poza funkcjonalnością, narożnik charakteryzuje się również wysokimi walorami estetycznymi. Odpowiednio zamontowany sprawi, że podłoga i ściany będą pięknie prezentowały się we wnętrzu. Produkt jest dostępny w kolorze białym z półmatowym wykończeniem oraz w innych wariantach.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu2
   Typ opakowaniaopak.
   KolorBiały
   Kod produktu5908283371501