Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona groszek pachnący Verve czerwony

Nasiona groszek pachnący Verve czerwony

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona groszek pachnący Verve pozwolą Ci zasiać prawdziwą ozdobę Twojego ogrodu. To roślina idealna do rabat lub doniczek. Czerwone kwiaty przykuwają uwagę i nadają otoczeniu Twojego domu kolorytu. Groszek pachnący to roślina odporna nawet na niewielkie przymrozki. Dzięki temu to dobry wybór także dla osób z niewielkim doświadczeniem w ogrodnictwie.

   Cechy i zalety

    Nasiona groszek pachnący Verve czerwony pozwolą Ci zasiać roślinę, który w naturalny sposób ożywi i doda uroku ogrodowi. To dobry wybór, jeżeli chcesz, by otoczenie Twojego domu było kolorowe i stanowiło jego ozdobę. Czerwone kwiaty będą bardzo wyraźnie kontrastować z zielenią trawy oraz różnokolorowych rabat. Zaletą groszku jest jego zapach, który będzie roznosił się po całym ogrodzie. Pnący groszek w prosty sposób odmieni aranżację również Twojego tarasu – bez trudu możesz zasiać go także w doniczce. Groszek pnący to roślina jednoroczna, okres jej kwitnienia to kalendarzowe lato. Roślina jest odporna na przymrozki, dlatego nawet gorsza wiosenna pogoda nie powinna przeszkodzić Ci w uprawie. Nasiona groszek pachnący Verve czerwony to odpowiedni wybór szczególnie dla osób z małym doświadczeniem w ogrodnictwie.

    • Tolerancja na temperatury do -5°C
    • Pachnąca

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny2000mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Typ roślin/kwiatówPnące
    KolorRed
    Kod produktu3663602517009