Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona koleus Rainbow Verve

Nasiona koleus Rainbow Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pierwsze promienie wiosennego słońca zazwyczaj przypominają o potrzebie zagospodarowania ogrodu. Nasiona koleus Verve mix przydadzą Ci się w trakcie aranżacji rabatki kwiatowej. Ta roślina ozdobna uprawiana jest przede wszystkim ze względu na jej kolorowe liście. Ich oryginalny kształt i różnorodne kolory staną się ciekawym akcentem w Twoim ogrodzie.

   Cechy i zalety

    Nie wszystkie rośliny ozdobne lubią mocne słońce. Jeśli nie wiesz, co wysiać w bardziej zacienionym miejscu swojej rabaty, sięgnij po nasiona koleus Verve mix. Ta jednoroczna roślina najlepiej czuje się w półcieniu. Jej ozdobne liście tworzą niezwykle kolorowe kompozycje. Nasiona nie zachowują kolorów z odmiany macierzystej. Z tego powodu każdorazowe kwitnięcie może Cię zaskoczyć inną gamą barw. Nasiona koleus marki Verve powinieneś zasadzić na glebie dobrze przewiewnej. Wówczas najlepiej się rozwijają i eksponują pełnię barw. Dorosła roślina ma pokrój wzniesiony. Jej wysokość sięga do pięćdziesięciu centymetrów. Nasiona koleus Verve mix dostępne są po sto sztuk w opakowaniu. Do zestawu dołączona jest etykieta, którą oznaczysz miejsce wysiania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVerve
     Zakładana wysokość rośliny500mm
     Typ glebyGleba dobrze przewiewna
     Kształt i pokrój roślinyWzniesiona
     KolorMieszane barwy liści
     Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
     Kod produktu3663602517399