Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona kosmos Double Click Verve mix

Nasiona kosmos Double Click Verve mix

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona kosmos Double Click Verve mix pozwolą Ci uprawiać na Twoich rabatach dalszego planu roślinę jednoroczną dorastającą nawet do stu dwudziestu centymetrów wysokości. Gatunek ten jest odporny na suszę i wymaga nasłonecznionego stanowiska. Kwitnie od lipca do września, dając jasne kwiaty w różnych odcieniach. Jako roślina cięta długo zachowuje świeżość w wazonach.

   Cechy i zalety

    Jeśli uprawiasz kwiaty przede wszystkim na działce czy przy domku letniskowym, gdzie nie bywasz codziennie, wybierz gatunki odporne na chwilową suszę. Nasiona kosmos Double Click Verve mix dobrze rosną w takich warunkach, lubią też stanowiska nasłonecznione oraz o przewiewnej glebie. Dorosłe okazy dorastają do około metra wysokości. Z tego powodu roślina dobrze prezentuje się w zestawieniu z trawami ozdobnymi, ale też do obsadzenia dalej położonych rabat. Kwiaty pojawiają się w okolicach lipca i zdobią ogród do września. Zazwyczaj mają jasne kolory. Ich charakterystyczną cechą jest niezwykła gęstość płatków, wyróżniająca tę odmianę od standardowej. Nasiona kosmos Double Click Verve mix pozwolą Ci na uprawę rośliny jednorocznej.

    • Odporne na suszę

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny1200mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Kształt i pokrój roślinyWzniesiona
    KolorMieszany jasny
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Kod produktu3663602517146