Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona kosmos Peppermint Rock Verve mix kolorów

Nasiona kosmos Peppermint Rock Verve mix kolorów

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona kosmos Peppermint Rock Verve mix kolorów to jednoroczny gatunek kwiatów ogrodowych. Dorosłe okazy osiągają prawie metr wysokości. Kwitnienie trwa od lipca do września, kwiaty mają różne odcienie różu. Gatunek jest odporny na suszę, dlatego dobrze rośnie nawet w upalne lato. Nasłonecznione stanowisko w parze z przewiewną glebą zapewni roślinie odpowiednie warunki do wzrostu.

   Cechy i zalety

    Jeśli preferujesz gatunki, którym niestraszne okresowe przesuszenie, wybierz nasiona kosmos Peppermint Rock Verve mix kolorów. Wyrośnie z nich roślina jednoroczna o pokroju wzniesionym. Dorosłe okazy dorastają do prawie metra wysokości. Gatunek ten świetnie sprawdza się jako roślina dalszego planu w przypadku przemyślanych aranżacji ogrodowych. Możesz zasadzić go w okolicach niewielkiego płotku oddzielającego część ogrodu, na którym okazy wesprą się podczas wzrostu. Okres kwitnienia trwa od lipca do września, a kolory kwiatów są zróżnicowane. Nasiona kosmos Peppermint Rock Verve mix kolorów należy uprawiać w przewiewnej glebie. Gatunek dobrze znosi suszę, dzięki czemu nawet w upalne lato prezentuje się korzystnie na ogrodowych rabatach.

    • Odporne na suszę

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny900mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Kształt i pokrój roślinyWzniesiona
    KolorMieszany różowy
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Kod produktu3663602518174