Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona lak ogrodowy Red Bedder Verve

Nasiona lak ogrodowy Red Bedder Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona lak ogrodowy Verve czerwony wniosą do Twojego ogrodu karmazynową czerwień oraz uwodzicielski zapach, jaki wydziela lak ogrodowy. W opakowaniu znajdziesz sto ziaren. Wyrosną z nich rośliny o wzniesionych łodygach, wyrastających na wysokość trzydziestu pięciu, czterdziestu pięciu centymetrów, długich lancetowatych liściach i kwiatostanach w kształcie baldachgrona.

   Cechy i zalety

    Nasiona lak ogrodowy Verve czerwony dają roślinę, która zakwitnie w Twoim ogrodzie wczesną wiosną. Intensywna czerwień, a wraz z nią zachwycający zapach mogą pojawić się już w marcu. Lak ogrodowy kwitnie do maja. To roślina niewymagająca, z której uprawą poradzisz sobie bez trudu, nawet jeśli jesteś początkującym ogrodnikiem. Nasiona pszonak Verve czerwony wysiej w przewiewnej, wilgotnej glebie. Podczas okresów suchych pamiętaj o jej regularnym nawadnianiu. Pszonak lubi nasłonecznione miejsca, ale dobrze będzie rósł też w półcieniu. Lak ogrodowy jest odporny na przymrozki. Temperatury do minus pięciu stopni Celsjusza nie są dla niego żadnym zagrożeniem. Świetnie będzie prezentował się w ogrodzie oraz na rabatce kwiatowej. Pszonak bywa wykorzystywany w aranżacjach ogrodów w stylu wiejskim, angielskim czy włoskim.

    • Tolerancja na temperatury do -5°C
    • Pachnąca

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny450mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Kształt i pokrój roślinyWzniesiona
    KolorRed
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Kod produktu3663602517856