LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona lobelia White Cascade Verve

Nasiona lobelia White Cascade Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lobelia to piękna roślina ogrodowa i doniczkowa, która ożywi przestrzeń Twojego mieszkania, tarasu lub ogrodu. Dzięki swoim opadającym łodygom świetnie nadaje się do tworzenia kaskad. Możesz także zasadzić ją w ogrodzie tworząc eleganckie, białe rabaty. Lobelia nie wymaga dużo wysiłku w pielęgnacji. Potrzebuje jedynie słońca oraz regularnego podlewania.

   Cechy i zalety

    Jeśli marzysz o eleganckim ogrodzie, powinieneś pomyśleć o zasadzeniu kwiatów łatwych w uprawie i atrakcyjnym wyglądzie. Nasiona lobelia Verve pozwolą Ci wypełnić ogród eleganckimi, białymi kwiatami. Lobelia cieszy się popularnością nie tylko ze względu na swój wygląd, ale także łatwość w uprawie. Wymaga przewiewnej i lekko wilgotnej ziemi oraz regularnego podlewania. W okresie letnim należy powtarzać tę czynność nawet dwa razy dziennie. Zasadź ją w nasłonecznionym miejscu oraz wzmocnij nawozem w jej okresie wegetacyjnym. Nasiona lobelia Verve biała wyrastają na piękne kwiaty o białych płatkach, z których możesz zarówno rabatę, jak i roślinę doniczkową. Lobelie świetnie będą prezentować się w donicach ustawionych w formie kaskady ze względu na swoje opadające łodygi.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVerve
     Zakładana wysokość rośliny500mm
     Typ glebyGleba dobrze przewiewna
     Kształt i pokrój roślinyKrzaczasta
     KolorBiały
     Kod produktu3663602517368