Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona mak wschodni Brilliant Verve

Nasiona mak wschodni Brilliant Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona mak Verve to jedna z tradycyjnych propozycji do każdego ogrodu. Ta wieloletnia roślina wyróżnia się odpornością na niewielkie przymrozki. Kwitnie na pomarańczowo i czerwono od czerwca do sierpnia. Maki są świetnym wyborem do ogrodu w stylu romantycznym czy wiejskim. Potrzebują przewiewnej gleby oraz słonecznego stanowiska.

   Cechy i zalety

    Jeśli nie chcesz tworzyć nowoczesnej aranżacji w ogrodzie, bo preferujesz naturalny wygląd rabat, wybierz nasiona mak Verve. Dadzą Ci one możliwość uprawy jednej z najbardziej rozpoznawalnych roślin, idealnej do wiejskich ogrodów. Gatunek ten kwitnie od czerwca do sierpnia, dając pomarańczowe oraz czerwone kwiaty. Świetnie prezentuje się na rabatach drugoplanowych, ale może być też zasiany wraz z trawą ozdobną. Atrakcyjny efekt wizualny uzyskasz, siejąc go obok róż czy irysów. Prócz pięknych kwiatów odmiana ta wyróżnia się też atrakcyjnymi, mocno wyciętymi liśćmi. Nasiona mak Verve najlepiej przyjmą się na słonecznym stanowisku oraz w przewiewnej glebie. Dzięki temu, że są odporne na przymrozki, nie ryzykujesz utraty atrakcyjnego wyglądu ogrodu nawet mimo niespodziewanego pogorszenia pogody.

    • Tolerancja na temperatury do -5°C
    • Wieloletnia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny450mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Kształt i pokrój roślinyWzniesiona
    KolorPomarańczowy i czerwony
    Kod produktu3663602517108