Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona melon Charentais Verve

Nasiona melon Charentais Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona melon Charentais Verve wydadzą w Twoim ogrodzie smaczne melony. Te owoce deserowe nie tylko orzeźwią Cię w letni dzień, ale również dostarczą Twojemu organizmowi wiele witamin i minerałów. Ponadto nie ma nic lepszego po długim dniu jak soczysta, wieczorna przekąska. Melon Charentais ze względu na swoje właściwości odżywcze wart jest włączenia do letniej diety. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona melon Charentais Verve dadzą owoce, które doskonale sprawdzą się jako składnik delikatnych letnich przekąsek. Wysiane w okresie od maja do czerwca, pozwolą Ci cieszyć się obfitymi zbiorami przez cały sierpień i wrzesień. Melony lubią wilgotną glebę, dlatego dbaj o jej regularne nawilżanie. Jak wszystkie dyniowate melony lubią stanowiska słoneczne i osłonięte od wiatru. Jako owoce deserowe są lubiane przez dorosłych i dzieci. Melony Charentais mogą być uprawiane zarówno przez profesjonalnych rolników, jak i ogrodników amatorów. Atutem melonów jest nie tylko pyszny smak i właściwości orzeźwiające, ale również wysoka zawartość witamin oraz minerałów. Nasiona melon Charentais Verve są dostępne w opakowaniach zawierających 12 sztuk wraz z etykietą rośliny.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny200mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruVIII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602516125