Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona mieszanka roślin Wildflower Verve mix
Strzałka w prawo

Nasiona mieszanka roślin Wildflower Verve mix

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Równiutkie trawniki przed domem coraz częściej zastępowane są przez polany kwiatowe, podobne do naturalnych łąk. Jeśli chcesz stworzyć takie miejsce w swoim otoczeniu, sięgnij po nasiona mieszank roślin Verve mix. Wszystkie odmiany zgromadzone w mieszance cechują się dużą mrozoodpornością. Dla zapewnienia im doskonałych warunków zadbaj o przewiewność podłoża. Wspierajmy bioróżnorodność - Rośliny ogrodowe wspierają dziką przyrodę w ogrodzie. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nie masz czasu na prowadzenie rabaty? Marzysz, aby Twój ogród miał w sobie dzikość łąki? W uzyskaniu takiego efektu pomogą Ci nasiona mieszanka roślin Verve mix. Opakowanie zawiera pięćset nasion różnych roślin ozdobnych. Wszystkie odmiany są jednoroczne i mają podobne wymagania. Rosną na wysokość do osiemdziesięciu centymetrów, a różnić się będą kolorami i kształtem kwiatów. Dzięki temu Twój trawnik nie będzie już nudnym kawałkiem zieleni i od czerwca do października stanie się kolorową łąką. Nasiona kwiaty polne Verve mix najlepiej rosną w nasłonecznionych miejscach. Nie wymagają dodatkowego podlewania czy nawożenia. Nie musisz sobie zawracać głowy pielęgnacją tych roślin. Nasiona kwiaty polne to nie jedyny produkt firmy Verve. W ofercie Castoramy znajdziesz wiele rodzajów nasion kwiatowych.

    • Tolerancja na temperatury poniżej -15°C
    • Nie wymaga dodawania nawozu ani ziemi

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny800mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Kształt i pokrój roślinyWzniesiona
    KolorMieszany
    Kod produktu3663602517504