Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona nasturcja Jewel of Africa Verve mix

Nasiona nasturcja Jewel of Africa Verve mix

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyróżnij swój ogród i zasadź w nim nasiona nasturcja Jewel of Africa Verve mix. Ten gatunek wyróżnia się wysokością – osiąga wzrost nawet do 180 centymetrów. Roślina, która z nich wyrasta, posiada piękne kwiaty i bujne, zielone liście. Dzięki temu atrakcyjnie się prezentuje w okresie letnim, zarówno w ogrodzie, jak i na rabacie, czy tarasie.

   Cechy i zalety

    Wystarczy, że zasadzisz nasiona nasturcja Jewel of Africa Verve mix, abyś mógł cieszyć się z pięknej i naturalnej dekoracji w Twoim ogrodzie. Roślina ma pokrój krzaczasty, a jej kwiaty mają mieszaną kolorystykę. Wybierając te nasiona zyskasz wielobarwne kwiaty, które urozmaicą Twój ogród. Nasiona nasturcja Jewel of Africa Verve mix zasadzisz w łatwy sposób. Z kolei uprawa jest nieskomplikowana nawet dla początkujących ogrodników. Wystarczy, że zapewnisz im nasłonecznione miejsce i dobrze przewiewną glebę, a także będziesz pamiętać o regularnym podlewaniu. Okres kwitnięcia tej rośliny przypada na okres od czerwca do września, dlatego podczas lata Twój ogród będzie prezentować się naprawdę wyjątkowo. Sprawdź także nasiona innych roślin w sieci sklepów Castorama.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny1800mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Kształt i pokrój roślinyKrzaczasta
    KolorMieszany
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Kod produktu3663602517252