Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona petunia Cherfull F2 Verve

Nasiona petunia Cherfull F2 Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona petunia F2 Verve rozwijają się do roślin jednorocznych, które wyróżniają się wielobarwnymi kwiatostanami. Efektownie prezentują się zarówno na rabatach, jak i w wiszących koszach na tarasie. W pielęgnacji rośliny ważne jest odpowiednie nawodnienie, nawożenie, a także ekspozycja w nasłonecznionych miejscach o kwaśnej glebie.

   Cechy i zalety

    Nasiona petunia F2 Verve tworzą roślinę jednoroczną o zwisających pędach z dużą ilością różowych, purpurowych, czerwonych i białych kwiatów. Petunia F2 Verve mix przybiera pokrój krzaczasty, stanowi przez to wspaniałą ozdobę ogrodów, działek, tarasów, balkonów i rabat. Dorosłe rośliny rozwijają się do wysokości 30 cm. Ich okres kwitnienia przypada na miesiące letnie i trwa od czerwca do października. Posiadacze tarasów lub balkonów mogą zasadzić nasiona petunia F2 Verve do wiszących koszy lub pojemników. Barwne pędy rośliny będą prezentować się przez to nadzwyczaj efektownie. Petunie wymagają regularnego podlewania. By zapewnić roślinie idealne kwitnienie, używaj specjalnego nawozu w trakcie okresu wegetacyjnego. Petunia najlepiej rozwija się na glebach kwaśnych, na nasłonecznionych stanowiskach.

    • Idealne rozwiązanie do wiszących koszów, rabatek i pojemników

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny300mm
    Kształt i pokrój roślinyKrzaczasta
    pH glebyKwaśna
    KolorRóżowy, purpurowy, czerwony i biały
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Kod produktu3663602517610