Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona powój pnący Verve mix

Nasiona powój pnący Verve mix

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona powój pnący Verve mix pozwolą Ci na wyhodowanie pięknych kwiatów, które jednak potrzebują odpowiedniego nasłonecznienia, a także napowietrzenia gleby. Jeśli zadbasz o te dwa czynniki, roślina będzie miała nienaganny wygląd oraz gęste pnącza. Pamiętaj także o regularnym nawożeniu i nawadnianiu powoju w całym okresie wegetacyjnym. Zestaw zawiera kolory mieszane: różowe, purpurowe i białe.

   Cechy i zalety

    Nasiona powój pnący Verve mix mogą pozwolić na wyhodowanie rośliny o wysokości nawet do trzech metrów! Roślina rozwija się bardzo szybko w okresie od sierpnia do października. Odpowiednio pielęgnowany prezentuje się niezwykle bogato. Nasiona powój pnący Verve mix pozwalają na wyhodowanie rośliny jednorocznej. Wymaga ona regularnego nawożenia właściwego dla roślin Verve przez cały okres wegetacji. Powój do tego, aby prawidłowo wzrastał, potrzebuje właściwego nasłonecznienia oraz regularnego nawilżania. Warto jednak, abyś wiedział, że ta roślina nie znosi nadmiaru wilgoci. Zasadzona na glebie bogatej w wapń i dobrze przewiewnej poskutkuje pięknie ukwieconą oranżerią czy ogrodem. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór nasion kwiatów oraz wielu roślin. Sprawdź dostępny na stronie asortyment!

    • Kolorowa opcja do uprawy wewnątrz chłodnej oranżerii

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny3000mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Typ roślin/kwiatówPnące
    KolorRóżowy, purpurowy i biały
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Kod produktu3663602517658