LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona rukiew Verve kolekcja nasturcje

Nasiona rukiew Verve kolekcja nasturcje

3,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz zasadzić roślinę, która jest nie tylko ozdobą, ale także pełni rolę skarbnicy witamin oraz składników mineralnych? Wybierz nasiona rukiew Verve kolekcja. Roślina ta świetnie sprawdzi się w domowej hodowli, a także w Twoim ogrodzie. Jej wartości odżywcze sprawiają, że rukiew wzbogaci Twoje potrawy i dostarczy Ci wiele witamin i minerałów.

   Cechy i zalety

    Nasiona rukiew Verve kolekcja sprawdzą się w domowej uprawie. Nie wymagają wiele zaangażowania w hodowli, dlatego możesz je zasadzić w swoim ogrodzie, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w ogrodnictwie. Rukiew to roślina zielona, która nie tylko ozdobi Twój parapet czy ogród, ale także może być składnikiem wielu potraw. Wyróżnia się bogactwem witaminy K, C czy E. To także źródło minerałów takich jak wapń, potas lub fosfor. Podczas hodowli pamiętaj o zapewnieniu roślinie dostępu do światła, a także wody. Nasiona rukiew Verve kolekcja możesz zasadzić w pobliżu stawu czy oczka wodnego. Okres ich kwitnięcia przypada na czerwiec, lipiec, sierpień oraz wrzesień. Dzięki temu możesz długo cieszyć się smakiem urozmaiconych potraw z wykorzystaniem rukwi. W ofercie sklepie Castorama znajdziesz także inne nasiona, z których wyrośnie wyjątkowa, zdrowa roślinność.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny400mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Kształt i pokrój roślinyKrzaczasta
    KolorCzerwony i żółty
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Kod produktu3663602517238