Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona słonecznik Velvet Queen Verve
Strzałka w prawo

Nasiona słonecznik Velvet Queen Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyróżnij swój ogród i postaw na wyjątkowe rośliny. Wystarczy, że zasadzisz nasiona słonecznik Verve i zyskasz piękną oraz naturalną dekorację. Roślina kwitnie podczas lata, czyli od czerwca do września. Jej uprawa nie wymaga wiele czasu i nie jest skomplikowana. Ponadto słonecznik stanowi atrakcyjną ozdobę ogrodu. Wspierajmy bioróżnorodność - Rośliny ogrodowe wspierają dziką przyrodę w ogrodzie. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Kwiaty słonecznika kojarzą Ci się z żółtym kolorem? Postaw na inną odmianę! Nasiona słonecznik Verve to oryginalna roślina, która zupełni odmieni wygląd Twojego ogrodu. Czerwone kwiaty ożywią przestrzeń wokół Twojego domu. Roślina ta kwitnie w letnich miesiącach, czyli czerwcu, lipcu, sierpniu oraz wrześniu. Nasiona słonecznik Verve czerwony osiągają wysokość nawet do 150 centymetrów. Dzięki temu możesz stworzyć zacienione miejsce na relaks, np. tuż przy altanie i relaksować się w nim w czasie słonecznych, upalnych dni. Pielęgnacja rośliny nie jest trudna, dlatego nawet początkujący ogrodnik sobie z nią poradzi. Dodatkowo pestki słonecznika są jadalne i świetnie sprawdzą się jako dodatek do posiłków. Sprawdź także inne nasiona w ofercie Castoramy i stwórz ogród swoich marzeń.

    • Tolerancja na temperatury do -5°C
    • Odpowiednie do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny1500mm
    Typ glebyGleba dobrze przewiewna
    Kształt i pokrój roślinyWzniesiona
    KolorRed
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Kod produktu3663602516958