Zobacz więcej Nasiona kwiatów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona kwiatów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona werbena patagońska Verve

Nasiona werbena patagońska Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli szukasz rośliny, która sprawdzi się jako tło dla niższych gatunków, wybierz nasiona werbena Verve . Gatunek ten dorasta do osiemdziesięciu centymetrów i kwitnie na fioletowo od czerwca do września. Preferuje nasłonecznione stanowiska z bardzo przewiewną glebą. Jako gatunek jednoroczny sprawdzi się do sezonowych aranżacji rabat.

   Cechy i zalety

    Rabaty w ogrodzie warto rozplanować tak, aby aranżacja obejmowała kilka planów z uprawianymi roślinami o różnej wysokości. W przypadku gatunków jednorocznych warto wysiać wcześniej nasiona. Werbena Verve świetnie sprawdzi się na dalszy plan kompozycji rabatowych, bo dorosłe okazy osiągają do osiemdziesięciu centymetrów i mają wzniesiony pokrój. Kwitną od czerwca do września, a kwiatostany mają intensywny, purpurowy kolor, który każdy gość Twojego ogrodu zauważy z daleka. Nasiona werbena Verve wymagają przewiewnej gleby i słonecznego stanowiska. Jeśli dysponujesz dużym ogrodem, możesz wykorzystać ten gatunek w roli roślin obwódkowych. Wystarczy, że posadzisz je wzdłuż ścieżki. To zagwarantuje atrakcyjny efekt wizualny.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVerve
     Zakładana wysokość rośliny800mm
     Typ glebyGleba dobrze przewiewna
     Kształt i pokrój roślinyWzniesiona
     KolorFioletowy
     Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
     Kod produktu3663602518129