Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawilżacz ceramiczny Metrox kot biały

Nawilżacz ceramiczny Metrox kot biały

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawilżacz powietrza w kształcie uśmiechniętego kota szczególnie spodoba się wszystkim tym, którzy szukają nawilżacza do pokoju dziecięcego czy młodzieżowego. Wystarczy nalać do niego wodę i umieścić w pobliżu źródła ciepła, by cieszyć się bardziej nawilżonym powietrzem. Kolor biały pasuje do grzejników w większości domów.

   Cechy i zalety

    Nawilżacz powietrza o oryginalnym wyglądzie, który świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym. Najmłodsi docenią kształt kota z wyraźnie zaznaczonymi wąsami i uśmiechem. Dzięki niemu to urządzenie wygląda z daleka, jak zabawka lub ozdobna figurka. Jednak jego głównym zadaniem jest nawilżanie powietrza. Warto więc mieć go wtedy, gdy w Twoim domu powietrze jest zbyt suche, często męczy Cię kaszel czy masz problemy z oddychaniem. Po zamontowaniu nawilżacza poczujesz różnicę i znów będziesz w stanie oddychać pełną piersią. Wystarczy raz na jakiś czas nalać do niego zwykłej wody, która pod wpływem ciepła zacznie parować. Możesz dać go w prezencie każdemu, kto urządza mieszkanie i szuka do niego praktycznych sprzętów z pomysłem.

    • Uzupełnianie wody ręcznie do zbiornika z wodą

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MarkaMetrox
    Objętość235ml
    MateriałCeramika
    WzórKot
    Instrukcje użytkowaniaprzed pierwszym użyciem włożyć do wody na 24 godziny
    PrzeznaczenieNawilżanie powietrza w pomieszczeniach
    Kod produktu5908230163241