icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawilżacz ceramiczny Metrox nr 316 kwiaty

Nawilżacz ceramiczny Metrox nr 316 kwiaty

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nawilżacz to praktyczne urządzenie, dzięki któremu będziesz mógł skutecznie walczyć z suchym powietrzem w Twoim mieszkaniu. Produkt ma formę ceramicznego panelu zawieszanego na grzejniku, który skutecznie orzeźwia atmosferę w pomieszczeniu, a jednocześnie stylowo się prezentuje za sprawą kolorowych kwiatowych wzorów. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór innych akcesoriów o podobnym przeznaczeniu.

  Cechy i zalety

  Zakup nawilżacza to świetny pomysł na walkę z suchym powietrzem w Twoim gospodarstwie domowym. Jego szczególną wartość docenisz zwłaszcza w okresie grzewczym, kiedy to mieszkania są rzadziej wietrzone i przegrzane. Produkt jest oszczędny w użyciu, gdyż czerpie energię bezpośrednio z grzejnika, na którym jest zawieszony. W efekcie tego uzyskasz rześką parę, wypełniającą całe pomieszczenie przyjemnym orzeźwieniem. Nawilżacz jest łatwy w eksploatacji, wystarczy bowiem dbać o regularne uzupełnianie wody, co następuje poprzez wlew umieszczony w górnej części panelu. Ceramiczna forma oraz kolorowe kwiaty pokrywające powierzchnię produktu sprawiają, że nawilżacz ładnie prezentuje się, jako jeden z elementów dekoracyjnych w Twoim domu. Polecamy także inne nawilżacze do emisji pary wodnej.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMetrox
   MateriałCeramika
   Kod produktu5908230161551