Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawilżacz ceramiczny Metrox nr 318 płaski biały II

Nawilżacz ceramiczny Metrox nr 318 płaski biały II

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawilżacz ceramiczny zawieszany na grzejniku to tradycyjny i sprawdzony sposób na wzbogacenie powietrza w Twoim otoczeniu o orzeźwiającą parę wodną. Urządzenie posiada klasyczny biały kolor, doskonale komponujący się z wnętrzami urządzonymi na nowoczesną modę. Dodatkowo jest łatwy w użytku, gdyż jedyne o co musisz dbać, to uzupełnianie cieczy w zbiorniku. Polecamy także inne nawilżacze z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Podstawową funkcją nawilżacza jest uzdatnianie powietrza w pomieszczeniu poprzez wzbogacanie go o rześką parę wodną ułatwiającą oddychanie i zapewniającą spokojny sen. Produkt został wykonany z materiału ceramicznego w białym kolorze, więc świetnie pasuje do nowocześnie i minimalistycznie urządzonych wnętrz. Charakteryzuje się łatwym sposobem użycia, gdyż wystarczy zawiesić go na pracującym grzejniku i regularnie dbać o uzupełnianie ubywającej w pojemniku wody. Dzięki absorbowaniu energii cieplnej z kaloryfera, panel nie potrzebuje zasilania, zatem jest wyjątkowo ekonomiczny oraz wydajny w eksploatacji. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz bogaty wybór innych nawilżaczy, wśród których znajdziesz modele idealnie pasujące do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaMetrox
     MateriałCeramika
     Instrukcje użytkowanianawilżacz przed pierwszym użyciem włożyć do wody na 24 h
     PrzeznaczenieDo nawilżania powietrza oraz jako dekoracja
     Kod produktu5908230161575