icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawilżacz ceramiczny Metrox nr 318 płaski biały II

Nawilżacz ceramiczny Metrox nr 318 płaski biały II

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nawilżacz ceramiczny zawieszany na grzejniku to tradycyjny i sprawdzony sposób na wzbogacenie powietrza w Twoim otoczeniu o orzeźwiającą parę wodną. Urządzenie posiada klasyczny biały kolor, doskonale komponujący się z wnętrzami urządzonymi na nowoczesną modę. Dodatkowo jest łatwy w użytku, gdyż jedyne o co musisz dbać, to uzupełnianie cieczy w zbiorniku. Polecamy także inne nawilżacze z naszej oferty.

  Cechy i zalety

  Podstawową funkcją nawilżacza jest uzdatnianie powietrza w pomieszczeniu poprzez wzbogacanie go o rześką parę wodną ułatwiającą oddychanie i zapewniającą spokojny sen. Produkt został wykonany z materiału ceramicznego w białym kolorze, więc świetnie pasuje do nowocześnie i minimalistycznie urządzonych wnętrz. Charakteryzuje się łatwym sposobem użycia, gdyż wystarczy zawiesić go na pracującym grzejniku i regularnie dbać o uzupełnianie ubywającej w pojemniku wody. Dzięki absorbowaniu energii cieplnej z kaloryfera, panel nie potrzebuje zasilania, zatem jest wyjątkowo ekonomiczny oraz wydajny w eksploatacji. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz bogaty wybór innych nawilżaczy, wśród których znajdziesz modele idealnie pasujące do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMetrox
   MateriałCeramika
   Kod produktu5908230161575