Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawilżacz powietrza Metrox nr 907
Strzałka w prawo

Nawilżacz powietrza Metrox nr 907

29,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawilżacz powietrza został wykonany z polistyrenu, więc jest on odporny na działanie wysokiej temperatury, typowej dla instalacji grzewczej. Z łatwością umieścisz go na każdym kaloryferze, ponieważ posiada on optymalne wymiary. Produkt cechuje się białym kolorem, który jest uniwersalny, więc świetnie komponuje się on z wnętrzami klasycznymi, jak i nowoczesnymi.

   Cechy i zalety

    Nawilżacz powietrza na kaloryfer sprawi, że z łatwością utrzymasz odpowiedni poziom wilgotności w swoich wnętrzach. Posiada on wkład, który zwiększa powierzchnię parowania wody, dzięki czemu jest on niezwykle efektywny. Wykonany on został z polistyrenu, więc jest odporny na działanie wilgoci i wysokiej temperatury. Cechuje się białym kolorem, który z łatwością dopasujesz do dowolnej aranżacji łazienki. Produkt wyposażony jest w pływak, który wskazuje na brak wody w zbiorniku, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o jej uzupełnianiu. Wykorzystuje on ciepło kaloryfera, za sprawą czego nie wymaga energii elektrycznej, co pozwala na zoptymalizowanie kosztów. Nawilżasz z łatwością dopasujesz do każdego kaloryfera, ponieważ posiada on optymalne wymiary. Z łatwością dokonasz jego instalacji, gdyż produkt wystarczy wyłącznie zamocować na specjalny uchwycie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetrox
     Maksymalna wielkość pomieszczenia20m²
     Maksymalna temperatura robocza75°C
     KolorBiały
     MateriałPolistyren (PS)
     PrzeznaczenieNawilżanie powietrza wewnątrz pomieszczeń zamkniętych
     Kod produktu4000603109076