Zobacz więcej Nawozy do roślin domowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do juk, dracen i palm Biopon 0,3 l

Nawóz do juk, dracen i palm Biopon 0,3 l

7,98
/ szt.
26,60
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Juki czy draceny to gatunki pustynne, które w karłowatej formie często spotykane są w polskich domach. Trudno się dziwić, że w polskim klimacie podobnie jak tropikalne palmy wymagają specjalistycznego wsparcia, by móc wzrastać z pełną mocą. Najczęstszym problemem w przypadku tych roślin są wypłowiałe liście. Po użyciu tego preparatu znów staną się one zielone.

   Cechy i zalety

    Jeśli kupiłeś jukę czy palmę z myślą o pióropuszu zielonych liści, to mogłeś się rozczarować. Te rośliny, podobnie jak dracena, pochodzą z pustynnego klimatu. W polskich warunkach potrzebują więc wsparcia, by wyglądać tak, jak w swoich ojczyznach. Dlatego warto nawozić je regularnie za pomocą preparatów takich jak ten. Dzięki niemu liście palmy czy juki staną się intensywnie zielone, a Ty będziesz cieszył się szybkim wzrostem swoich roślin. Pojemna nakrętka ułatwia dozowanie preparatu, a butelka dobrze leży w dłoni. Preparat zawiera azot, który wydłuża czas działania, a także odpowiednie proporcje fosforu i potasu. Jeśli szukasz środka do innego rodzaju roślin, sprawdź pełną ofertę na stronie Castoramy w dziale ogrodniczym i kontynuuj zakupy w sklepie stacjonarnym lub on-line.

    • Specjalnie przystosowany do nawożenie juk, palm i dracen
    • Powoduje intensywny wzrost
    • Zapewnia soczyście zielony kolor

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNawóz
    MarkaBiopon
    Typ pojemnikaButelka
    Składazot 7%, fosfor 4%, potas 6%
    Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
    Kod produktu5904517225213