icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nawozy do roślin domowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do kaktusów Agrecol 0,35 l

Nawóz do kaktusów Agrecol 0,35 l

7,98
/ szt.
22,80
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz do kaktusów Agrecol pomoże Ci zadbać o Twoje rośliny gruboszowate, w tym kaktusy. Regularne stosowanie produktu odżywia rośliny, pobudza ich kwitnienie oraz regeneruje glebę. Specjalna organiczno-mineralna formuła sprawia, że skutki działania nawozu są bardzo szybko zauważalne. Preparat jest bezpieczny dla środowiska.

   Cechy i zalety

    Sukulenty to grupa kserofitów, czyli roślin przystosowanych do życia w środowisku o ograniczonym dostępie wody i składników odżywczych. W naszym klimacie gruboszowate są niewymagającym roślinami doniczkowymi. Dla sukulentów niekorzystnym czynnikiem jest ogrzewanie mieszkań zimą, kiedy rośliny te powinny wejść w stan spoczynku. Niekorzystny mikroklimat może sprawić, że staną się słabe i mizerne. Nawóz do kaktusów Agrecol 0,35 l powstał, aby przywrócić wigor sukulentom. Preparat zawiera azot i fosfor, które wpływają na jędrność i zdrowie roślin. Zwiększona dawka potasu pobudza je do kwitnienia. Natomiast ekstrakty związków próchnicznych wspomagają zasilanie. Nawóz do kaktusów Agrecol jest bogaty w składniki mineralne i charakteryzuje się szybkim działaniem, jest też bezpieczny dla środowiska.

    • Szybko działający
    • Bezpieczny dla środowiska

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MarkaAgrecol
    Typ pojemnikaButelka
    SkładAzot (N) – 1%, fosfor (P2O5) – 0,5%, potas (K2O) – 1,5% oraz wspomagające nawożenie ekstrakty związków próchnicznych
    Kod produktu5902341003083