Zobacz więcej Nawozy do roślin domowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do paproci Biopon 0,5 l

Nawóz do paproci Biopon 0,5 l

12,98
/ szt.
25,96
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Specjalistyczny nawóz mineralny wykorzystasz do odżywienia wszystkich odmian paproci. Zawarty w nim wysoki procent azotu sprawia, że rośliny długo pozostają zdrowe i cieszą oczy soczyście zielonymi liśćmi, także w ciemnych i zimnych porach roku. W naszej ofercie znajdziesz także nawozy przeznaczone do innych gatunków roślin.

   Cechy i zalety

    Paprocie są jedną z najpopularniejszych roślin ozdobnych, jakie spotkać można w gospodarstwach domowych. Posiadają dobroczynny wpływ na zdrowie domowników, gdyż emitują dużo wilgoci oraz tlenu. Jednocześnie pochłaniają z powietrza większość toksyn, w tym między innymi dym papierosowy. Są stosunkowo łatwe w utrzymaniu, a odpowiednio zadbane cieszą oczy pięknie zielonymi liśćmi przez cały rok. Aby zapewnić Twoim roślinom właściwe odżywienie, wykorzystaj do ich pielęgnacji prezentowany nawóz ze specjalnym przeznaczeniem do paproci, zarówno tych uprawianych w domu, jak i w ogrodzie. Specjalnie skomponowana mieszanka azotu, fosforu i potasu zawarta w tej butelce zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających roślin i wystarcza na długi czas użytkowania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBiopon
     SkładAzot 8%, fosfor 4%, potas 4%
     Kod produktu5904517008199

     Pobierz pliki PDF

     Deklaracja Właściwości Użytkowych