Zobacz więcej Nawozy do roślin balkonowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do pelargonii Biopon 0,5 l

Nawóz do pelargonii Biopon 0,5 l

11,98
/ szt.
23,96
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz to niezbędne akcesorium podczas uprawiania różnego rodzaju pelargonii. Właściwie aplikowany dostarczy roślinom niezbędnych składników takich jak fosfor, potas oraz azot, dzięki czemu pozostaną one w doskonałej kondycji przez długi okres czasu. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór nawozów do różnych gatunków kwiatów.

   Cechy i zalety

    Nawóz przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi ogrodnictwa. Za jego pomocą użyźnisz wszelkie gatunki pelargonii. Ma on postać płynnego koncentratu, który przeznaczony jest do rozcieńczania z wodą. Produkt może być z powodzeniem stosowany przez cały okres wegetacji roślin podczas nawadniania co sprawia, że jest bardzo praktyczny. Środek zawiera substancje aktywne takie jak azot, fosfor, potas oraz mikroskładniki pokarmowe, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu kwiatów. Odpowiednio stosowany zapewni pelargoniom odpowiednie warunki do rozwoju oraz wybarwienie, dzięki czemu kwiaty będą się pięknie prezentowały przez długi okres czasu. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym odpowiednio zadbasz o swoją roślinność.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBiopon
     Typ pojemnikaButelka
     SkładAzot 5%, fosfor 6%, potas 6%, witaminy, mikroskładniki pokarmowe
     Kod produktu5904517008106