Zobacz więcej Nawozy do roślin balkonowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do pelargonii Biopon 1 l

Nawóz do pelargonii Biopon 1 l

16,98
/ szt.
16,98
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz Biopon jest przeznaczony do odżywiania pelargonii. Można stosować produkt do nawożenia kwiatów rosnących w ogrodzie, na tarasie, balkonie oraz we wnętrzach domu. Produkt jest w postaci płynu, którego dozowanie za pomocą nakrętki przebiega komfortowo. Preparat zaleca się stosować przez cały okres wegetacji roślin.

   Cechy i zalety

    Nawóz Biopon służy do pielęgnacji pelargonii. Preparat nadaje się do stosowania w ogrodzie, a także na balkonie, tarasie oraz do roślin zasadzonych w skrzynkach i donicach przechowywanych w domu. Regularne użyźnianie ziemi przekłada się na szybki wzrost pelargonii oraz owocuje dużymi kwiatami o intensywnych kolorach. Oferowany nawóz jest w skoncentrowanej, płynnej formie. Przed zastosowaniem należy go rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:200. Preparat jest przeznaczony do stosowania przez cały okres wegetacji roślin, 1-2 razy w tygodniu lub podczas każdego podlewania w mniejszym stężeniu. Nakrętka produktu może służyć do jego dozowania. W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór nawozów przeznaczonych także do innych gatunków roślin i kwiatów.

    • 120 l roztworu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaBiopon
    Typ pojemnikaButelka
    SkładAzot 5%, fosfor 6%, potas 6%, witaminy, mikroskładniki pokarmowe
    Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
    Kod produktu5904517008113